Duyurular

 Referanslarımız
 
Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Malta dil okulları İngilizce eğitimi için tercih edilebilecek en iyi alternatifler ile donatılmıştır. Malta bir adadır ve bu nedenle deniz seviyesindedir. Çok güzel şehirleri bulunur ve her şehrinde birçok okul yer alır. Malta Dil Okulları herşey dahil sistem ile hareket eder ve öğrencilerin okulda eğitim alması, konaklama hizmetleri ve yeme içme hizmetleri karşılanır. Her okul kendine göre prensiplere sahiptir. Bu okullardan birine gitmek isterseniz Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size en uygun okulu bulacaktır.

Malta Dil Okulları herşey dahil ile hiçbir sorun olmadan eğitim alırsınız ve boş zamanlarınızda adayı gezip tarihi güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda denize girebilir ve tertemiz ada insanları ile sohbet ederek İngilizcenizi pratiğe dökebilirsiniz. Malta hem eğitim hem tatil demektir. Burada öğrenciler ruhunu dinlendirirken dil eğitimi alır ve bu durum hayatları boyunca hiç unutmayacakları bir eğitim süreci olur. Her yerde kullanabilecekleri günlük ya da iş İngilizcesi alanında Malta en değerli öğretmenleri ile öğrenciler hizmet verirMalta Dil Okulları herşey dahil sisteminin en güzel yapısı her fırsattan yararlanmak dışında bunu en ucuz şekilde yapmaktır. Aynı değerdeki okullardan kat ve kat ucuz olan Malta dil okulları kendini eğitime adamıştır ve kar amacı gütmez. Sadece öğrencilerin ve öğretmenlerin ihtiyaçları doğrultusunda çok düşük miktarlar sizden talep edilir.

Malta Dil Okulları Sınıfları

Malta’nın eşsiz güzellikleri içinde doğa harikaları ile çevrili okullar tamamen modern sınıflardan oluşmaktadır. Bu sınıflarda teknolojik alt yapı da düşünülmüştür. Düzenlenen sınıflar tamamen öğrencilerin verimli çalışma alanları olabilmesi için uzman dekoratörler tarafından oluşturulmuştur ve sınıfların güneş alma açısı dahi ayarlanmıştır. Malta Dil Okulları herşey dahil olmasına rağmen hiçbir yenilikten ve alternatif imkanlardan kendini sakınmamıştır. Öğrencilerin her ihtiyacı ile birebir ilgilenen merkezlerde öğrenci mutluluğu ön plandadır. Samimi ortamlarda sağlanan dersler sayesinde dil eğitimi çok kısa sürede uzun bir yol kat eder. Siz de Malta’da eğitim almak isterseniz Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz.


     Hit : 68467


Saraybosna Üniversitesi | Bosna Üniversitesi | Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı
İSTANBUL CAD. ANADOLU APT. NO:21/7 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( PBX) Fax: 0212 571 00 20
Bosna Hersek Eğitim - Bosna Hersek Üniversiteleri - Saraybosna Üniversitesi
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.bosnahersekegitim.com.tr
Malta Dil Okulları